Logo Stopzevling Logo Spinoco - partner Stop Zevling Partner projektu

Kontaktujte nás

  Stop Zevling Sport Jam 21.9.2024

   V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

   Na Sněžku pro Matýska a HandicapFest

   Letošní šestý ročník charitativního výstupu na Sněžku se uskuteční společně s prvním ročníkem hudebního festivalu s názvem HandicapFest. Poslední květnovou sobotu půjdeme na nejvyšší českou horu pro rok a půl starého Matýska. Program začne už v 8.30 na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou, odkud se v 9.00 společně vydáme na Sněžku. V deset hodin otevře bránu na Sněžku Krakonoš, a to u Kapličky v Obřím dole. Tam se k účastníkům výstupu připojí autor projektu, handicapovaný atlet Jaroslav Petrouš a další lidé s handicapem. Slavnostní vyhlášení proběhne v 15.00 opět na centrálním parkovišti. Ten, kdo na sobě bude mít tričko s logem výstupu, bude mít navíc pro tento den cestu lanovkou zdarma.
   Od 12.00 se navíc můžete těšit na hudební program, který odstartuje kapela Tampelband, od 14.00 vystoupí Janek Ledecký, od 16.00 Koneckonců, od 18.00 The Tap Tap a od 19.30 do 21.00 vám zahraje skupina Sabrage. 
   Pro děti bude také o zábavu postaráno – koloběžky, skákací hrad, Monkey park, bobová dráha, malování na obličej. Kvalitní občerstvení je samozřejmostí 😉 Celým dnem vás budou provázet moderátoři Martin Zach a Saša Rašilov. Vše na centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou. Vstupné zdarma, Matýska a další handicapované děti podpoříte koupí benefičního trička.
   Těšíme se na vás… 😊

   © Copyright 2024 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena