Logo Stopzevling Logo Spinoco partnera Stop Zevling Partner projektu
Registrace na sporty

Rozcestník sportů

Kontaktujte nás





Stop Zevling 2016 - Sport Jam


















V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.


















V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

Festival

LINE-UP A MAPA!!

 

Je to tady vše krásně časově + mapa!!!

Vidíme se v sobotu!!

 

Stop Zevling 10-oficiální line-up

1)Sport Jam-areál Zš Vybíralova

 

Sportovní turnaje a jejich starty:
Start fotbalu je v 10:00
Fotbalisti nesmějí používat kolíky, lité kopačky a jakkékoliv kopačky se špunty. Povoleny jsou pouze turfy a sálová obuv.
Registrace týmů max. do 09:45.

Start nohejbalu je v 10:00

Start streetballu je ve 12:00 na hřišti u Plechárny!!

Start olympiády žen ve 13:00

Start ping-pong v 14:00

Start pétanque ve 12:00

 

Vyhlášení výsledků 17:55-18:05-předání cen sportovních vítězů v Plechárně.

 

DJS SPORT JAM Line-up
10:00-11:30-ADZi
11:30-13:00-Freakox
13:00-14:30-MK
14:30-16:00-Hassan 23
Speaker: ADZi

 

2)Street Jam- areál Plechárny a okolních prostor

 

Skatepark zone
BMX Stage- start 14:00- DJ Dug a DJ Scaffer
Start Iron mana v 16:00 u Plechárny.
Black bridge car fest start 14:00
Gastrostánky a partnerské stánky od 12:00

 

3)Plechárna line-up

 

Menší místnost/klubovna- cca 30 míst
16:00-17:00-Dan Szabo-cestovatelská přednáška
17:00-18:00- Spinoco workshop: Vývoj komunikační aplikace

 

Hlavní sál
17:00-17:55-Na Zevláka-stand up comedy Petr Vydra a Arnošt Frauenberg
17:55-18:05-předání cen sportovních vítězů Sport Jamu
18:05-19:30- Babička aneb jak to bylo doopravdy-film, komedie(Čr)
19:30-19:40- TBS promo video 20.let
19:40-20:35- Grey City-film o graffiti z Brazílie

 

4)Stop Zevling stage-main stage
16:00-16:50- Dj Goldstar
17:00-17:50- De Imperfaction
18:00-18:50-Hard to Frame
19:10-19:20-Cincinaty, Batrs + Pain(DOTS)
19:20-20:00-Dj Noir
20:05-20:55- AK(Dj Bussy, Pastor, Sergei Barracuda)
21:05-22:00-Hugo Toxxx

 

Speaker: Poeta

 

5)From field to Underground vol 2-afterparty
22:00-00:00- Lil Rowa
00:00-02:30-Boldrik
02:30-04:45-Hassan 23

Hot info najdeš na našem facebooku

Festival galerie

© copyright 2016 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena