Logo Stopzevling Logo Spinoco - partner Stop Zevling Partner projektu

Kontaktujte nás

  Stop Zevling Sport Jam 21.9.2024

   V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

   Festival Stop Zevling 10 je tu!

   Festival Stop Zevling proti nudě a zevlování po 10. a naposledy

    

   10. září se naČerném Mostě uskuteční jubilejní 10. ale zároveň
   i poslední ročník komunitníhofestivalu Stop Zevling. Festival pořádají místní milovníci kultury pro ostatní obyvatelé ČernéhoMostu. Začínat se bude v 10 hodin sportovníčástí na ZŠ Vybíralova, pokračovat pak nabitým hudebním programem, BMX contestem, nebo srazem veteránů Black Bridge CarFest ve SkateParku ČernýMost. Vstup na akci je zdarma.

    

    

   Headlinerem hudebního programu je Hugo Toxxx, dále vystoupí drum ’n’ bassoví Hard to Fame,
   ostravská banda AK (DJ Bussy, Pastor, Sergei Barracuda), neo-rockoví De Imprafaction, Cincinatya djs Goldstar a Noir. Stage bude moderovat Poeta. Vedlejší program v Plechárně nabídne standup comedy “Na Zevláka”, projekci graffiti dokumentu z Brazílie “Grey City”, premiéru zde bude mít i výroční video k 20ti letům lokálního skateshopu Total Board shop, cestovatelskou přednášku Dana Szaba, nebo workshop vývoje komunikační aplikace Spinoco. Taky se zde budouvy hlašovat výsledky dopoledních sportovních turnajů.

    

    

   Sportovní část bude začínat už ráno na ZŠ Vybíralova. Proběhnou turnaje ve fotbale a nohejbale,dále ve hrách petangue, molkky, spin ladder nebo kubb. Zajímavou součastí bude také olympiáda žen v disciplínách jako hod mobilem do dálky nebo uvaření vajíčka na hniličko. Registrovat se do turnaje je možné zdarma na www.stopzevling.cz. Facebook událost zde

    

    

   Festival pořádá Stop Zevling producitons za podpory Praha14 kulturní, která se na kulturním děnína Praze 14 podílí užpřes 10 let. Společně tak budou již po 10. bojovat proti nudě a zevlování.

   © Copyright 2024 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena