Logo Stopzevling Logo Spinoco - partner Stop Zevling Partner projektu

Kontaktujte nás

  Stop Zevling Sport Jam 21.9.2024

   V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

   Aktuality

   Spinoco. Nový partner organizace Stop Zevling

   Spinoco. Nový partner organizace Stop Zevling

   Kluci ze Stop Zevling mají konečně nového sponzora. Je to tým vývojářů a obchodníků, kteří se nebojí nových výzev.

    

   Praha – Kromě jiných patří teď mezi partnery Stop Zevling firma Spinoco. Společnosti dnes řeší problémy s multiplicitou držených informací, scházejícím přehledem o klientech a komunikačním šumem, který je mnohdy způsoben tím, že data putují mnoha různými kanály. Spinoco zjednodušuje způsob, kterým lidé komunikují – všechny Vaše komunikační kanály pojí v jeden a tím Vám šetří čas a peníze.

    

   Firma svým klientům nabízí velmi zajímavou aplikaci. Aplikace Spinoco je firemní softwarové řešení pro zvyšování kvality komunikace se zákazníkem, integrované do vlastní telekomunikační infrastruktury. Umožňuje efektivní sdílení informací mezi členy týmu a profesionalizuje tak přístup ke klientům i Vašim kolegům.

    

   Spinoco nabízí také několik volných pozic, na které můžete ihned nastoupit. Více informací najdete na http://job.spinoco.com a nebo na facebooku Stop Zevling.

    

   Stop Zevling jsou za takovou spolupráci velmi vděční a uvítali by, kdyby se více firem

    

   © Copyright 2024 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena