Logo Stopzevling Logo Spinoco - partner Stop Zevling Partner projektu

Kontaktujte nás

  Stop Zevling Sport Jam 21.9.2024

   V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

   Stop Zevling vol.9

   Stop Zevling vol.9

   (19.9. 2015)

   Praha – Černý Most

   Sport, DJ Smack, Street Jam, workouty a Grafficon. Devátý ročník festivalu Stop Zevling v roce 2015 žil přesně v tomto duchu. Výčet událostí, zajímavostí a zážitků, které návštěvníci prožili však ani zdaleka nekončí. Festival byl netradičně rozdělen do tří částí.

   První část, představující sport, se odehrála v areálu základní školy Vybíralova. Lidé se zde mohli zúčastnit sportovních turnajů ve vícero sportovních odvětvích. Od nohejbalu, streetballu, fotbalu a ping pongu přes spin ladder, petanque až po kubb, mollky nebo olympiádu žen.

   V areálu černomosteckého skateparku se odehrávala především hudební část, ve které hráli roli takoví interpreti, jako třeba DJ Smack. Vystoupili také d’n’b DJ Philip T.B.C., DJ Freezer a hudební skupina Blind Definiton. Za elektrický punk přišla na stage kapela HI-FI a jako zástupce psychedelického popu Ghost of You.

   V rámci festivalu se uskutečnila také řada workshopů. Zatímco dámy spíše ocenily představení street workoutu (posilování vlastní vahou) v podání sportovců skupin Revolution 13 a Workout Fanatics, páni se mohli těšit na tancování u tyče ženské profesionální skupiny Mania Poledance, pod jejich taktovkou si mohli návštěvníky tanec vyzkoušet. Návštěvníci se také mohly zúčastnit soutěže v pití piva na ex.

   Zde ale soutěže zdaleka nekončí. Honzovy longboardy si pro účastníky festivalu připravily všemožné soutěže a workshopy. Stejně tak učinila i organizace Youth Included u které si návštěvníci mohli zkusit komunitní vaření nebo shlédnout ukázky tanců a cvičení na TRX. Skvělé jídlo z celého světa zde bylo podáno v rámci gastrofestivalu. Pro milovníky domácích psovitých mazlíčků zde byl PESfestival.

   Výsledky Sport Jam na ZŠ Vybíralova:

   Fotbal

   1.Nevim-Vypadni

   2.Talent Masters United

   3.Young Money

   Nohejbal

   1.Libochovice

   2.Dirigenti

   3.Hloubětínská smeč

   Olympiáda žen

   1.Katka Křiváková

   2.Lucka Bumbálková

   3.Zuzka Kejhová

   Petanque

   1.Žurda

   2.Chest

   3.Bannana

   Ping-pong

   1.Nikola Štěprová

   2.Honza Lachman

   3.Laury

   Stop Zevling 9 se tento rok konalo za podpory MČ Praha 14, Praha 14 kulturní, Pekařství Moravec a Radia 1 a CRo Regina.

   © Copyright 2024 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena