Logo Stopzevling Logo Spinoco - partner Stop Zevling Partner projektu

Kontaktujte nás

  Stop Zevling Sport Jam 21.9.2024

   V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

   Stop Zevling Plzeň

   Stop Zevling Plzeň

   (6.9.2014)

   Plzeň

    

   6. září 2014 se odehrál první ročník plzeňské odnože multižánrového festivalu Stop Zevling. Tento festival vznikl před osmi lety v Praze na Černém Mostě s cílem propojit místní obyvatele všech věkových kategorií, neziskové organizace, státní správu a každého, kdo chtěl aktivně bojovat proti zevlingu. Postupem času se z něho stal festival s návštěvností přes tři tisíce osob, kteří přijdou, aby si užili příjemný den a ještě k tomu neplatí žádné vstupné.

    

   V červnu zavítal Stop Zevling poprvé do Ostravy a připravil i jeho plzeňskou premiéru, konkrétně v příjemném prostředí Škoda Landu v na Borech.

    

   Lidé si přišli aktivně zabojovat proti zevlingu, tedy amatérsky zasoutěžit v disciplínách jako je nohejbal, fotbal, streetball, beach volejbal, petanque, kubb, free croquet, v olympiádě žen, ping-pongu, potkat se v senior koutku a dalších.

    

   Podívat se mohli i na BMX závody. Mohli si vyzkoušet divadelní improvizační ligu s lektorem Františkem Kaskou a na závěr shlédnout i jejich představení.

    

   Kromě toho mohli nahlédnout do Afriky s Cultura Africa, naučit se africké tance a ochutnat jejich dobroty. Poslechnout slam-poetristy a jejich básně. Podívat se, čím se zabývají plzeňské neziskovky a udělat si například test rizikového chování.

    

   Pro děti byla připravena trampolína a různé dětské soutěže. A když všem potom ne-zevlování vyhládlo, mohli si dát pivo a klobásu, ale i netradiční zdravé dobroty BezUbrusuCatering. Hlavními partnery byli firmy Plzeň 2015 o.p.s., Městská část Plzeň 3 a Fermet s.r.o., díky nimž se mohl tento festival v Plzni uskutečnit.

   © Copyright 2024 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena