Logo Stopzevling Logo Spinoco - partner Stop Zevling Partner projektu

Kontaktujte nás

  Stop Zevling Sport Jam 21.9.2024

   V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č.101/2000 Sb. zájemce odesílající registrační formulář s osobními údaji automaticky s odesláním poskytuje souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v registračním formuláři, pořadateli SPORT JAMU pro účely interního zpracování a uchování v databázi.

   Spinoco – Hlavní partner projektu Stop Zevling

   Rádi bychom představili společnost Spinoco Czech Republic, a.s., která se stala hlavním partnerem organizace Stop Zevling.

   Firma svým klientům nabízí velmi zajímavou komunikační aplikaci. Aplikace Spinoco je firemní softwarové řešení pro zvyšování kvality komunikace se zákazníkem, integrované do vlastní telekomunikační infrastruktury. Umožňuje efektivní sdílení informací mezi členy týmu a profesionalizuje tak přístup ke klientům i Vašim kolegům.

    

   Představ si svět, kde všechny informace snadno a se samozřejmostí stále plynou a neztrácejí kontext. Centrálně spravovaný adresář kontaktů obsahující potřebné klientské údaje je na dosah ruky všem zaměstnancům firmy, která díky tomu poskytuje excelentní zákaznický servis a roste. Spinoco je komplexním a snadným komunikačním nástrojem a díky svým funkcím se stává optimálním řešením pro byznys po celém světě.

    

   Baví Tě nové technologie ? Chceš uplatnit svůj talent a dovednosti ? Láká Tě být součástí vývoje originálních řešení ? Staň se členem obchodního nebo vývojářského týmu společnosti Spinoco a realizuj se v tom, co Tě baví.

    

   Spinoco nabízí několik volných pozic, na které můžeš ihned nastoupit. Více informací najdeš na http://job.spinoco.com a nebo na facebooku Stop Zevling.

   © Copyright 2024 | Stopzevling Všechna práva vyhrazena